top of page

צילום תדמית בחממה


כשהעולם של הלקוחות שלי, הוא עולם של טכנולוגיה וצמחים

סביבת המחקר שלהם היא סביבה מבוקרת לגידול צמחים

צילומים צריכים להתקיים במקום שמאפיין את הלקוחות בצורה הטובה ביותר, במקרה הזה🌿 חממה

חם חם חם 😊

סוף אוגוסט, חום כבד, ימי קורונה בחממה כידוע אין מזגן וחם בטירוף🔥 לא מקום אידיאלי לצילומי תדמית על מנת להקל על המצולמים, הם תואמו אחד אחרי השני, כל אחד מהם נכנס ויצא ב 20 דקות. הקמתי סט צילום, כל העובדים צולמו על רקע אחיד חלק בנוסף לצילומי אווירה בחממה הפורחת עם המכשור שלהם.

העובדים יצאו ונכנסו אני ועופר (אחראי שיווק) שהינו כמה שעות טובות בטמפרטורות קשות, עובדת עם מסכה, אחרי כמה שעות, נשימה זה עניין מאתגר, נדרשו הרבה מים ואקמול בסוף היום.

צילומי מוצר בחממה

סוכמו מראש צילומי תדמית וצילומי אווירה

בשלב כלשהו אחד העובדים מביא את המערכת שלהם ושואל האם ניתן לצלם על רקע לבן.

צילומי מוצר רצוי שייעשו בתנאי סטודיו, בנחת, תחת תאורה.

הקמתי סט קטן מאולתר על רקע לבן, אמרתי לו שאצלם אבל אין לפתח ציפיות גבוהות, עדיף שישלחו אלי, אצלם בתנאי סטודיו בצורה מדוייקת ואחזיר, האמת, גם המוצרים על רקע לבן יצאו מעולה עוד בחממה, קצת פוטושופ עזר לצמצם פערים.

הערכות מוקדמת לצילומים


אני שולחת לכל לקוח לפני צילומים קישור למאמר אצלי באתר


טיפים כיצד להערך לצילומים, על פי סוג הצילום שהלקוחות הספציפיים מבקשים הטיפים נכתבו מניסיון של שנים רבות ומאות ימי צילום, חלק מהאנשים מרפרפים, אחרים לא קוראים,

יש כאלה מסודרים, מתייחסים ברצינות - להם תמיד יצאו הצילומים המוצלחים ביותר.

הערכות ישנה גם מהצד שלי, לא רק משלכם. תהיו בטוחים שהייתי באתר שלכם, שעברתי על הרשתות החברתיות שלכם, ובדקתי גם מה קורה

בשוק שלכם, איך המתחרים נראים. בודקת אתכם איזה סוג של צילום תרצו לקבל - תיאום ציפיות .

מעבר לכך לפני צילומי תדמית אני אוהבת לדעת לאן אני מגיעה כך שאביא איתי ציוד תאורה מתאים, יש לי סוגים שונים של תאורות, לפעמים החלל קטן ואין מקום, עדיף להגיע עם ציוד מינימלי, לפעמים החלל חשוך מאוד ואני צריכה הרבה אור מלאכותי. נוהגת לבקש מהלקוחות סרטון בווצאפ של כמה שניות של המקום, כך שאני כמוכם אערך בהתאם.


עופר הבחור שעבד מולי, אחד הנחמדים והרצינים שתמצאו, שלח סרטון שמראה חלל שעובדים בו, מעבר לצמחים יש קרטונים, יש ניירות יש חול, הרבה דברים שנמצאים באופן טבעי בחממה, ביקשתי לפני הצילומים אנא סדרו ופנו כל מה שניתן

בחור רציני כמו בחור רציני, לקח את הטיפים שלח מייל לכל החברה ביקש מכל אחד לעשות משהו להערכות, בית היתר ניקיון במקום.

כשקיבלו את הצילומים היו בקשות לעריכה, אין בעיה, מה תרצו שאערוך ? לנקות קש מעל הפחים, לנקות (בפוטושופ) מים שנשפכו על הרצפה…. אני אוהבת את הלקוחות שלי מרוצים, כל עריכה לגיטימית תקבלו לדוגמא: בא לכם תמונה בשחור לבן או מבקשים פחות או יותר אור או צבע, אלו דברים מקובלים.

95% מהלקוחות שלי, מקבלים צילומים אומרים תודה ממשיכים הלאה, אני קולעת בעריכה בדרך כלל, יש לי אלפי תמונות באתר כך שיודעים מראש מהו סגנון העריכה שלי . חלק קטן מבקשים שינויי עריכה, אור, צבע, חיתוך או גודל תמונה כל אלו לגיטימיים, אני עושה אותם בשמחה, הם ייקחו לי כמה שניות לכל צילום, עורכת מחדש ושולחת, אבל לנקות את הסביבה שלא ניקיתם קודם - מים ברצפה, לכלוך על הפחים זה, לא.

החברים והחברות היפים והיפות יצאו טוב גם בתנאים הפיזיים הקשוחים,

חברת Plant Ditech

צילום תדמית בפקולטה לחקלאות ברחובות

פזית אסולין | Pazit Assouline Photography


Comments


bottom of page