top of page

צילום הריון 

צילום הריון, באווירה טובה, פרגון, חיוך וסבלנות.
צילום מקצועי, מחמיא, ומלא באור. חוויה מעצימה.
 צילומי סטודיו | צילומי הריון בטבע | צילום אצלך בבית.

איך להתכונן לצילומי הריון ?

תשני טוב כמה שאפשר בלילה קודם, תבואי יפה, לק, פן, גבות  כל מה שאת עושה כשאת יוצאת לדייט, איפור שלך או נוסיף בתאום מראש מאפרת. המצלמות ברזולוציה גבוהה, כל שערה לא במקום תראה בצילום, תבואי יפה!

כחלק מצילום הריון אנו נחליף בגדים וסגנונות לכן תצטרכי להביא איתך סט תחתון / מכנסון וחזיה / סטרפלס / גוזיה שחור ובצבע גוף / לבן, עליהם נלביש בגדים ובדים שלנו. תדאגי להביא איתך שניים שלושה בגדים שלך בנוסף שמתאימים ומחמיאים לך, תקבלי מגוון תמונות רחב. אם את מאלה שעונדות שרשראות, עגילים, מוזמנת להביא כל מה שאת אוהבת.

בקשה נוספת, לפני הצילומים לא ללבוש מכנס שיש לו גומי על הבטן בואי עם שמלה או מכנס מתחת לבטן, הסימן של גומי על בטן מתוחה של הריון ייראה גם בצילומים, לפני שאתן מגיעות מכנס שהגומי שלו מתחת לבטן בבקשה, הבטן מקבלת מקום של כבוד בצילומים, אם יש פס הריון או פצעונים, נדאג לנקות בעיבוד.

מחירון צילום הריון 

כללי

שובר מתנה לצילומי הריון  GIFT CARD

חברה בהריון? בת הזוג? יום הולדת להריונית?
פנקו אותה במזכרת לכל החיים.
צילום הריון, תמונות יפות ומחמיאות, צילום ועיבוד מקצועי.

חוויה מהממת בטבע או בסטודיו. 
 

להזמנת צילומים, התקשרו/סמסו, פזית אסולין 

צילום הריון

צילומי סטודיו/בטבע/בבית

צילום הריון ברחובות - את מוזמנת להגיע לצילומי הריון, צילומי סטודיו, עם רקעים שונים, בליווי אביזרים ובגדים שונים, בגדים שלך ובדים ובגדים שתוכלי למצוא אצלנו. הגינה בחוץ ירוקה ופורחת, תוכלי לשלב צילום עם רקעים וצילומים על רקע עצי זית ופריחה דקה מהמזגן.

צילומי הריון בטבע -  נשמח לצלם במקומות יפים בטבע, חוף ים, חורשה או פארק יפה קרוב למקום מגורייך.

צילומי הריון אצלך בבית - יש נשים שמגיעות לסוף ההריון, ומחליטות שעכשיו או אף פעם לא, לפעמים  קיץ בחוץ מאוד חם לאשה בהריון שגם ככה חם לה רוב הזמן. לפעמים אין חשק לצאת מהבית. יש אפשרות להגיע לצילומי הריון עד אלייך, אביזרים, רקעים ותאורה, בימי הקיץ החמים, בסוף הריון, או אם את לא מרגישה בנוח להצטלם בחוץ, הסביבה הבטוחה שלך היא פתרון טוב. הסטודיו מגיע אלייך.

שיתוף פעולה

לא כל אחת אוהבת להצטלם, לא כל אחת חושבת שהיא נראית טוב בתמונות ולא כל אחת מוכנה להראות את פרצופה לעולם. גם העליה הטבעית במשקל בהריון, לא עוזרת. אני כאן להזכיר לך שהמשקל ירד, שבסוף ילד או ילדה ימלאו את כל עולמך. ושנים אח״כ תהיה לך מזכרת של הפלא הזה, הגוף הנשי בהריון, את תרצי מזכרת יפה ומקצועית מהתקופה הזו. פה אני נכנסת לתמונה עבורך באמצעות צילומי הריון שנלווים עם חיוך, נשחרר אותך, נצלם מהזווית הכי מחמיאה. להזכיר לך כמה את יפה.
 

המשפחה מוזמנת

ההריון הוא קודם כל את, זו שכל העניין הזה קורה אצלה בגוף, נרצה תמונות יפות שלך מכל זווית אפשרית. במהלך צילום הריון בסטודיו ברחובות נחליף בגדים, אביזרים,תכשיטים וקישוטים. מי שנמצאת בזוגיות ותרצה לצרף את בן/בת הזוג לצילומים, נשמח מאוד, אם זה לא הריון ראשון ותרצי לצרף את הילדים לחגיגה לצילומי משפחה בנוסף לצילומי ההריון שלך, את מוזמנת. בני/בנות זוג, ילדים, כלבים, כל המרבה הרי זה משובח. שרייני לכם מספיק זמן לצלם את כל החבורה.

מי רואה את הצילומים ?

מי ייראה את הצילומים בסוף זה תלוי בבקשות שלכן.

חלק מהבנות גאות בעצמן ובגופן, רוצות להראות לכולם, מאשרות פרסום. מיידית / רק אחרי הלידה.

חלק מאשרות פרסום רק תמונות בלבוש מלא / לא מאשרות פרסום כלל, רוצות להשאיר את התמונות האינטמיות שלהן לעיניהן בלבד.
הצילום שלכן, הגוף שלכן, הזכות שלכן. אני מקפידה לשמור על פרטיות מלאה, כל לקוחה חותמת על הסכם צילום קצר של כמה שורות אשר מפרט כמה זמן מצלמים, כמה תמונות מגיעות לכן והאם יש הרשאה שלכן כן/לא לפרסם 

מתי להזמין צילומי הריון?

צילום הריון כדאי לעשות בתקופה הכי נוחה בהריון, באופן אידאלי בין השבועות 30-34. אצל רוב הנשים הבטן כבר בחוץ ונראית יפה.

תאומים כדאי קודם שבועות 27-29 . נשים מאוד רזות שהבטן יוצאת מאוחר אפשר אחרי. מוזמנת להתייעץ, שלחי לי תמונה עם הבטן בפרופיל, אמליץ למתי לתאם.

לפעמים לא מרגישות טוב, לפעמים מרגישות מצויין ועובדות עד הסוף ולא מתפנות לצילומים קודם. יכולה לומר שצילמתי מישהי שילדה יום למחרת הצילומים, ואחרת שהגיע לצילומים שבוע לפני לידה. אם אפשר נסו לתזמן צילומים לשבועות 30-34. קחו בחשבון לוחות זמנים של הצלמת, כדאי להזמין כמה שבועות קודם עבור התאריך המבוקש.

bottom of page